У Skoda Kushaq з'явився шанс попасти в Україну

Skoda представила свою стратегію розвитку на найближчі десять років. До 2030 року чеський автогігант планує увійти до п'ятірки найбільш продаваних брендів в Європі. Це означає, що потрібно чекати багато нових моделей, в тому числі і доступного сегменту. Можливо, тому в Україну привезуть Skoda Kushaq, вартістю 15 000 доларів.

У Skoda Kushaq з'явився шанс попасти в Україну - today.ua

Skoda Kushaq розроблявся спочатку для Індії (його продажі почнуться 28 червня поточного року). Однак, не виключено, що з огляду на новий стратегічний план компанії Skoda він з'явиться і в інших країнах, в тому числі європейських.

В Україні зараз Skoda продає сім моделей (якщо враховувати універсал Octavia, то вісім моделей). Якщо Kushaq з'явиться в Україні то він встане на сходинку нижче Karoq, і коштувати, відповідно, буде дешевше.

Skoda Karoq зараз українці можуть купити за ціною від 626 564 гривень.

Skoda Kushaq побудований на платформі MQB-A0-IN. Його довжина становить 4221 мм, ширина - 1760 мм, висота - 1612 мм, а колісна база - 2651 мм.

У Skoda Kushaq з'явився шанс попасти в Україну

Базовим двигуном буде 1,0 л мотор TSI потужністю 115 к.с. і 175 Нм крутного моменту. Покупцям також запропонують версію з 1,5 л мотором TSI потужністю 150 к.с. і 250 Нм крутного моменту. Коробка передач - шестиступінчаста механічна, автоматична, або робот. Привід - тільки передній.

Нагадаємо, раніше Skoda показала в Мережі ескізи Skoda Fabia нового, четвертого, покоління.