У мерії Одеси відсудили 171 тис грн за позашляховик, пошкоджений деревом, яке впало

Мерія Одеси визнана винною в тому, що дерево, яке впало, пошкодило позашляховик Land Rover Range Rover, і тепер їй доведеться виплатити страховій компанії «АРКС» більш 171 тис. гривень. Таке рішення прийняв Південно-західний апеляційний господарський суд.

У мерії Одеси відсудили 171 тис грн за позашляховик, пошкоджений деревом, яке впало - today.ua

У лютому 2019 року в Одесі впавше дерево пошкодило Range Rover. Страхова компанія відшкодувала автомобілісту збиток, так як у нього був оформлений договір КАСКО.

Після цього страховики звернулися до суду з позовом до мерії про стягнення коштів страхового відшкодування в порядку суброгації. Суд першої інстанції став на сторону страхової компанії, так як комунальники не утримували територію, на якій впало дерево, в належному стані.

Муніципалітет подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції. Однак, апеляційний суд залишив її без задоволення.

Нагадаємо, раніше в Краматорську суд скасував штраф, виписаний по радару TruCam. Справа в тому, що на фотографії не було видно, хто перебував за кермом в момент порушення ПДР.