Nissan представив спортивну версію електро-кросовера

Електричний кросовер Nissan Ariya, продажі якого в Європі почалися в 2020 році, отримає спортивну версію Nismo. Офіційна презентація цієї новинки відбудеться зовсім скоро - 17 серпня.

Nissan представив спортивну версію електро-кросовера - today.ua

У спортивній версії кросовера Ariya буде аеродинамічний обвіс, система ProPilot 2.0 і більш потужна електрична силова установка.

На жаль, технічні характеристики Ariya Nismo поки не відомі. Передбачається, що у нього буде два модернізованих електромотора підвищеної потужності.

Зараз Ariya в базовій комплектації оснащується одним електромотором потужністю 218 к.с. Цього достатньо, щоб кросовер з переднім приводом до 100 км/год розганявся за 7,5 секунд. При цьому запас ходу досягає 340 км.

Nissan представив спортивну версію електро-кросовера Версія з батареєю на 87 кВтг оснащується електромотором потужністю 242 к.с. У неї запас ходу помітно більше - 500 км.

Крім того, є три повнопривідні версії. З базової батареєю на 63 кВтг кросовер розганяється до 100 км/год за 5,9 секунди, а з батареєю на 87 кВтг - 5,7 секунди. Топова версія - Performance. У неї потужність електромотора складає 394 к.с., а до 100 км/год вона розганяється за 5,1 секунди.

Нагадаємо, в Європі почалося серійне виробництво Nissan Qashqai нового, третього, покоління.