У Ford Explorer виявили проблему з підвіскою

Українцям, які купують на американських аукціонах позашляховики Ford Explorer, потрібно бути дуже обережними, адже є ризик купити проблемну модель. Справа в тому, що в США Ford відкликав понад 126 000 позашляховиків Explorer через проблеми з підвіскою.

У Ford Explorer виявили проблему з підвіскою - today.ua

Зокрема, під цю сервісну кампанію потрапили Ford Explorer 2011-2013 модельних років. Вони були випущені в період з 17 травня 2010 по 3 вересня 2012 року.

У повідомленні про відкликання йдеться, що через дефект можуть зламатися деякі елементи підвіски. Особливо, якщо автомобіль їздить в районах, в яких взимку використовується сіль для посипання доріг, що може привести до появи корозії.

З 1 листопада 2021 року американська дилери Ford почнуть перевіряти відкликані позашляховики Explorer. Якщо фахівці виявлять на підвісці дефект, то його усунуть. Звичайно, безкоштовно, як і завжди в таких випадках.

У Ford Explorer виявили проблему з підвіскою Чи зачепить ця сервісна кампанія інші країни - поки не відомо. Судячи з усього, відкликання стосується тільки Ford Explorer, проданих в США.

Нагадаємо, раніше Ford офіційно представив оновлений хетчбек Ford Fiesta.