TUV вперше визначив надійність електромобілів – рейтинг

Автор: Максимов Віталій

З кожним роком у світі, зокрема в Україні, продається дедалі більше електромобілів. Німецька організація TUV, яка проводить у Німеччині техогляд, назвала найнадійніші та найпроблемніші електрокари. Сподіваємось, ця інформація буде корисна нашим читачам.

TUV вперше визначив надійність електромобілів – рейтинг - today.ua

Найбільш надійним електромобілем виявився Smart fortwo. Після 3-х років експлуатації дефекти мали 3,5% таких електрокарів. Тобто у 35 автомобілів із 1000 були дефекти.

На другому місці за надійністю опинився баварський електричний хетчбек BMW i3. У 4,7% електромобілів i3 після 3-х років експлуатації було виявлено ті чи інші поломки. Найчастіше були проблеми з компонентами гальмівної системи та фарами ближнього світла.

TUV вперше визначив надійність електромобілів – рейтинг Третє місце за надійністю зайняв французький електрокар Renault Zoe. У 5,7% електромобілів ZOE після 3-х років експлуатації було виявлено поломки. Найчастіше були проблеми з фарами головного світла та з підвіскою.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Четверте місце у Tesla Model S. У 10,7% електромобілів Tesla Model S після трьох років експлуатації були виявлені поломки. Найчастіше – проблеми з фарами ближнього та дального світла, протитуманками. Виявлено дефекти також у поперечних важелях. В результаті автомобілі Tesla опинилися у загальному рейтингу надійності TUV у нижній частині списку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

TUV вперше визначив надійність електромобілів – рейтинг Слід зазначити, що експерти TUV перевірили лише чотири моделі електромобілів. Справа в тому, що тільки чотири ці моделі продавалися в Німеччині останніми роками в достатній кількості, щоб експерти зробили висновки.

Нагадаємо, раніше назвали електромобілі, які найчастіше купують українці.