Ціни на автогаз в Україні досягли 16 грн

За минулий уїк-енд на українських АЗС збільшилися ціни на бензин і дизельне паливо. Але найсильніше зросла середня ціна автогазу (на 28 копійок за літр - до 16 гривень за літр).

Ціни на автогаз в Україні досягли 16 грн - today.ua

За даними експертів, в попередній раз така висока вартість автогазу в Україні була приблизно 2,5 роки тому - в листопаді 2018 року.

На деяких АЗС вартість автогазу взагалі встановила рекорд, як то кажуть, всіх часів. На заправках ОККО, наприклад, таке автомобільне паливо продавали вже за 17,49 гривень за літр.

Експерти пояснили збільшення вартості автогазу тим, що почалося підвищення оптових цін через наростаючий дефіцит в більшості регіонів (поставки імпортного автогазу затримуються).

У липні оптова ціна на автогаз зросла на 3 000 грн/т, що еквівалентно 1,6 грн/л. При цьому в липні на АЗС цей вид автомобільного палива подорожчав на 70-90 копійок за літр.

Раніше стало відомо, що в I півріччі 2021 року в Україні середня вартість палива на АЗС збільшилася майже на 20%. Цю тенденцію не зупинило навіть державне регулювання, яке ввели в травні.