Toyota Yaris Cross став відмінником краш-тестів

Організація Euro NCAP опублікувала результати краш-тестів кількох нових моделей автомобілів, зокрема кросовера Toyota Yaris Cross. За результатами краш-тестів він отримав 5 зірок – найвищу оцінку за безпеку.

Toyota Yaris Cross став відмінником краш-тестів - today.ua

Загальний рівень безпеки Yaris Cross становив 86%. Захист пасажира-дитини – 84%, пішохода – 78%, асистенти – 81%.

Звичайно, це не стовідсотковий захист, але дуже високий. Водій при фронтальному зіткненні з бар'єром, що деформується, з частковим перекриттям може потрапити до лікарні з травмами області від шиї до пояса, також у зоні ризику знаходиться права нога і стегно лівої. У пасажира може постраждати ліва нога.

Європейська версія Toyota Yaris Cross дещо відрізняється від американської версії. Її довжина складає 4172 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1595 мм, а колісна база – 2560 мм. Дорожній просвіт – 170 мм.

У базовій комплектації цей кросовер оснащується 1,5 л бензиновим двигуном потужністю 125 л. та 153 Нм кр.м., який працює з 6-ступінчастою механікою. Максимальна швидкість – 180 км/год.

В Україні Yaris Cross у базовій комплектації коштує від 549 398 гривень, а топову версію можна купити за 787 075 гривень.

Нагадаємо, раніше Toyota показала новий бюджетний кросовер Frontlander. Його офіційна прем'єра відбудеться у листопаді цього року на автосалоні у Китаї.