Toyota та Suzuki розробляють бюджетний кросовер

Автор: Максимов Віталій

Компанії Suzuki і Toyota розробляють новий електричний бюджетний кросовер, який має кодову назву YY8. У продажу він з'явиться до 2025 року.

Toyota та Suzuki розробляють бюджетний кросовер - today.ua

Suzuki та Toyota співпрацюють вже кілька років. В Індії вони, наприклад, на платформі 27PL створюють новий електромобіль. Роботи над ним ведуться з 2019 року.

Кросовер YY8 отримає футуристичну зовнішність та компактні розміри. Базова монопривідна версія оснащуватиметься електромотором потужністю 138 к.с, а топова версія з повним приводом – двома електромоторами загальною потужністю 170 к.с.

Базова комплектація також матиме літій-іонну батарею на 48 кіловат-годин, а топова – на 59 кіловат-годин. У першому випадку запас ходу становитиме 400 км, тоді як у другому – 500 км. Батареї планують виготовляти в Індії, що дозволить значно заощадити на виробництві.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Поки що більше про проект YY8 немає жодної інформації. Цей кросовер ще навіть не тестували на дорогах, отже, розробка знаходиться на початковій стадії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Suzuki та Toyota почнуть продавати спільно розроблений електричний кросовер приблизно до 2025 року. Він буде глобальною моделлю. Виходить, не виключено, що цей кросовер привезуть і в Україну.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 5 кросоверів, які можна купувати навіть з великим пробігом.