Toyota продовжить термін служби своїх автомобілів

Компанія Toyota планує збільшити життєвий цикл своїх автомобілів шляхом неодноразової їх модернізації. Щоправда, поки що це нововведення планують запровадити лише у Великій Британії.

Toyota продовжить термін служби своїх автомобілів - today.ua

Toyota для продовження терміну використання своїх автомобілів співпрацюватиме з компанією Kinto.

У рамках нової програми автомобілі після першого життєвого циклу повертатимуться на завод у Бернастоні для всебічного відновлення. Японський автогігант поки не розповів подробицями про те, що саме собою є відновлення. Повідомляється лише, що це буде всебічне відновлення.

Деякі експерти вважають, що йдеться про заміну зношених комплектуючих та усунення зовнішніх пошкоджень.

Toyota продовжить термін служби своїх автомобілів Також повідомляється, що Toyota планує продовжити використання своїх автомобілів та час контакту з клієнтами як мінімум до 10 років. Після третього життєвого циклу (приблизно 10 років) японський автогігант утилізує автомобіль.

Нагадаємо, у 2020 році компанія Volvo у рамках екологічної програми відновила близько 40 000 деталей. Volvo відновлює такі компоненти, як коробки передач та двигуни, щоб ефективніше використовувати матеріали та знизити викиди шкідливих речовин. Це відрізняється від того, що планує робити Toyota.

Раніше повідомлялося, що в Україні розпочався продаж нового кросовера Toyota Yaris Cross.