Toyota представила новий кросовер Hyryder

Компанія Toyota офіційно представила свій новий середньорозмірний кросовер Toyota Urban Cruiser Hyryder. Його продажі почнуться вже найближчим часом – до кінця літа.

Toyota представила новий кросовер Hyryder - today.ua

Відразу скажемо, що Toyota Hyryder розроблено спеціально для Індії. Над ним працювали фахівці компаній Toyota та Maruti Suzuki. Це означає, що на європейський ринок цей паркетник навряд чи потрапить, хоча в умовах глобалізації це може статися.

Зовні Hyryder деякими деталями нагадує нам кросовери, які Toyota продає у США та Європі. Загалом він отримав досить гарний сучасний дизайн.

Toyota представила новий кросовер Hyryder Усередині компонування приблизно таке саме, як у деяких інших автомобілях, які випустила нещодавно Toyota. Будуть дві версії інтер'єру – двоколірний та повністю чорний. Інформаційно-розважальна система має 9-дюмовий сенсорний дисплей.

Toyota Hyryder має кілька варіантів силової установки. Так він оснащується гібридною технологією e-drive четвертого покоління. На одній електротязі кросовер може проїхати 25 км. Загальна потужність гібридної силової установки складає 115 к.с.

Покупцям Toyota Urban Cruiser Hyryder запропонують у чотирьох комплектаціях. Ціни ще не відомі.

Toyota представила новий кросовер Hyryder Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Toyota та Suzuki разом розробляють новий бюджетний кросовер.