Toyota показала концепт свого нового позашляховика

Компанія Toyota представила 15 концептів електромобілів, які вона найближчими роками випустить у продаж. Серед них є концепт компактного електричного позашляховика Toyota Compact Cruiser EV, у дизайні якого відчувається вплив легендарного Land Cruiser.

Toyota показала концепт свого нового позашляховика - today.ua

Як виходить з назви, Compact Cruiser EV має компактні розміри, але які конкретно – ще не відомо. Він приблизно такий самий за розмірами, як концепт на базі Toyota CH-R.

Міцний позашляховий дизайн та колір кузова одразу нагадують FJ Cruiser 2006 року випуску. Це не дивно, тому що обидві моделі дуже схожі на старий Land Cruiser. У Compact Cruiser навіть колісні диски виконані у ретро-стилі. А ось задні ліхтарі виконані в такому самому стилі, як у Wrangler.

Toyota показала концепт свого нового позашляховика У салоні ми помітили окрему панель, що включає цифрову комбінацію приладів і великий сенсорний екран. Є також кермо дивної форми, високо встановлена центральна консоль з декількома елементами управління.

Compact Cruiser з'явився не на порожньому місці. Ще у 2017 році публіці показали Toyota F4-X, створений на платформі TNGA-C. Можливо, серійний Compact Cruiser EV теж збудують на одному з варіантів платформи TNGA. У цьому випадку він може отримати два електромотори та повний привід.

За чутками, серійний Toyota Compact Cruiser EV з'явиться у продажу найближчими роками. У цьому випадку він складе конкуренцію електричному Ford Bronco Sport та Jeep Renegade.

Toyota показала концепт свого нового позашляховика Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почався продаж нового кросовера Toyota Yaris Cross.