Toyota відкликала 660 000 позашляховиків та пікапів через трансмісію

Автор: Максимов Віталій

Компанія Toyota наприкінці лютого 2024 року відкликала в США загалом близько 661 000 позашляховиків та пікапів. Причина такого рішення – можливі серйозні проблеми із трансмісією.

Toyota відкликала 660 000 позашляховиків та пікапів через трансмісію - today.ua

Під перший відгук, зокрема, потрапили понад 380 тисяч пікапів Toyota Tacoma, які були випущені у 2022-2023 роках. Виявляється, у деяких з цих пікапів на задньому мосту можуть залишитися сліди зварювання. Через це можуть послабитись і навіть від'єднатися стопорні гайки, що призведе до проблем з гальмуванням.

Чи були через цей дефект зареєстровані ДТП за участю Toyota Tacoma – не відомо. Також не відомо про постраждалих.

Пікапи Tacoma 2022-2023 модельних років у США почнуть перевіряти у квітні 2024 року. За потреби проблему усунуть безкоштовно, як завжди буває в таких випадках.

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Під другий відгук потрапили у США понад 280 тисяч автомобілів. Це Toyota Tundra (включаючи Tundra Hybrid) та Lexus LX600 2022-2024 модельних років, а також Sequoia 2023-2024 модельних років. Ці автомобілі при перемиканні на нейтральну передачу можуть раптом несподівано почати рухатись, що збільшує ризик ДТП. Наразі Toyota отримала вже кілька скарг на цю проблему.

Toyota обіцяє, що її дилери уважно перевірять усі ці позашляховики та пікапи, і за необхідності усунуть проблему безкоштовно за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Toyota відкликала 660 000 позашляховиків та пікапів через трансмісію

Як бачимо, 2024 рік почався для компанії Toyota не дуже вдало, двома великими відгуками автомобілів. Але це не найбільші сервісні компанії для Toyota. Наприклад, у грудні 2023 року цей японський автогігант відкликав у всьому світі більше 1,2 млн автомобілів через можливі проблеми з датчиками подушок безпеки (деякі з них могли бути виготовлені неправильно), що збільшує ризик травми при ДТП. Тоді дилерам Toyota довелося перевірити автомобілі Toyota Avalon, Camry, Highlander, RAV4, Sienna та Corolla, а також деякі гібридні версії цих моделей.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україну зі США щорічно привозять десятки тисяч автомобілів, навіть під час війни з російськими окупантами. Тому при покупці автомобілів на американських онлайн-аукціонах потрібно бути дуже уважними. Інакше можна стати власником проблемної моделі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Китаї компанія Toyota почала продавати новий електричний кросовер Bozhi 4X.