Toyota відклала початок продажу нового Lexus LX: відомо чому

Компанія Toyota відклала початок продажу позашляховика Lexus LX нового покоління, який є люксової версією Toyota Land Cruiser 300, з осені 2021 року на початок 2022 року. Причина - нестача мікрочіпів.

Toyota відклала початок продажу нового Lexus LX: відомо чому - today.ua

Глобальна брак електронних компонентів вже другий рік змушує змінювати плани багатьох автовиробників. Раніше, наприклад, через цю проблему був на кілька місяців відкладений випуск Land Cruiser 300. Тепер така ж доля спіткала його люксовую версію.

Lexus LX600 побудований на тій же платформі, що і Land Cruiser 300. Судячи з рендерів, його передня частина отримає сміливий дизайн, а задня частина буде схожа на новий Lexus NX.

У лінійку двигунів увійдуть кілька силових агрегатів. Серед них, наприклад, буде 3,5 л бензиновий мотор V6 з подвійним турбонаддувом, яким оснащується і новий Крузак. Але це силовий агрегат тільки для топової версії.

Toyota відклала початок продажу нового Lexus LX: відомо чому Не виключено також поява версії з 3,3 л твін-турбо дизельним мотором V6 від Toyota. У всякому разі, раніше Lexus запатентував назву LX500d.

Нагадаємо, в серпні поточного року в Україні почалися продажі Toyota Land Cruiser 300. У базовій комплектації він коштує від 2 317 658 гривень.