Toyota почала брати гроші за дистанційний запуск двигуна

Сигналізація з функцією автозапуску може знову стати актуальною, якщо можливість робити це зі штатного ключа запалювання стане функцією, яка вимагатиме платної підписки на неї. Перший крок до цього вже зробила компанія Toyota...

Toyota почала брати гроші за дистанційний запуск двигуна - today.ua

За даними The Drive, працездатність функції дистанційного запуску двигуна з ключа виявилася обмеженою терміном дії підписки на неї. Комплект Toyota Remote Connect включає безкоштовний пробний період, після якого потрібно оформити платну підписку або відмовитися від декількох функцій.

Так, власники автомобілів з аудіосистемою Audio Plus можуть користуватися дистанційним запуском 3 роки з моменту покупки, а власники автомобілів з мультимедійною системою Premium Audio – 10 років.

Потім за можливість запускати двигун на відстані доведеться платити. Ціна - 8 доларів на місяць або 80 доларів на рік.

В результаті деяким покупцям б/в автомобілів Toyota доведеться платити за звичну функцію. Експерти зазначили, що цей японський автогігант першим планує брати плату за використання можливості, яка не потребує додаткового обладнання та може безпосередньо зв'язуватися з автомобілем через радіочастоту, без використання, наприклад, мобільного додатка.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні розпочався продаж нового кросовера Toyota Yaris Cross.