Toyota Land Cruiser 300 може дебютувати 31 травня

Компанія Toyota планує офіційно представити новий позашляховик Toyota Land Cruiser 300 вже 31 травня або 1 червня поточного року. Про це повідомляють деякі західні ЗМІ з посиланням на інсайдерську інформацію.

Toyota Land Cruiser 300 може дебютувати 31 травня - today.ua

Потрібно відзначити, що офіційно компанія Toyota поки не оголосила, коли вона представить Land Cruiser нового покоління. Його дебют вже кілька разів переносили. В останній раз це сталося через брак комплектуючих.

Land Cruiser 300 буде пропонуватися покупцям в декількох комплектаціях, в тому числі в новій комплектації GR-S. Топова комплектація отримає хромовану обробку кузова та шкіряну оббивку салону, 20-дюймові колісні диски, мультимедійну систему для задніх пасажирів з двома великими дисплеями.

У лінійку двигунів увійдуть бензинові і дизельні силові агрегати. Також покупцям, можливо, запропонують версію з гібридною силовою установкою.

Toyota Land Cruiser 300 може дебютувати 31 травня Раніше повідомлялося, що Toyota Land Cruiser 300 буде коштувати приблизно на 4 500 доларів дорожче, ніж Land Cruiser 200. Це пояснюється тим, що позашляховик отримав нове обладнання та сучасні технології.