Toyota готується до випуску свого найменшого кросовера

Компанія Toyota оголосила, що вона планує почати випускати в Чехії новий кросовер. Його можна вважати свого роду наступником сіті-кара Toyota Aygo.

Toyota готується до випуску свого найменшого кросовера - today.ua

Цей кросовер побудують на базі концепту Aygo X Prologue на платформі GA-B. Це буде самий маленький і недорогий кросовер в модельній лінійці компанії Toyota.

На платформі GA-B японський автогігант вже створив нові невеликі автомобілі Yaris і Yaris Cross. Приблизно такі ж розміри будуть і у наступника сіті-кара Aygo. Крім того, у них будуть багато спільних технічних компонентів.

Як буде називатися новий найменший кросовер Toyota - поки не відомо. Можливо, він візьме собі ім'я сіті-кара, адже не дарма ж концепт назвали Aygo X Prologue.

Toyota готується до випуску свого найменшого кросовера

Серійне виробництво цієї новинки буде організовано на спільному підприємстві PSA Peugeot Citroen і Toyota в Колине, Чехія. Японська компанія розраховує за допомогою свого нового мініатюрного паркетника продавати в Європі не менше 1,5 мільйона автомобілів з 2025 року.

Нагадаємо, раніше експерти британського журналу What Car? назвали п'ять кращих великих кросоверів, які можна купити в 2021 році.