Toyota Corolla переробили в універсал Suzuki Swace

Автор: Максимов Віталій

Компанія Suzuki через кілька місяців почне продавати в Європі новий універсал Suzuki Swace. Його зробили на базі популярної в Україні Toyota Corolla.

Toyota Corolla переробили в універсал Suzuki Swace - today.ua

Suzuki і Toyota оголосили про співпрацю в 2019 році. Японські автогіганти таким чином прагнуть економити при розробці та виробництві нових моделей.

Suzuki Swace - перший результат співпраці Suzuki і Toyota. Новий універсал дивно схожий на Toyota Corolla. Ось тільки логотипи у них різні. Крім того, у Swace трохи змінений передній бампер, а протитуманні фари встановили з боків.

Що ж стосується салону Swace, то він ідентичний салону Corolla. Якщо між ними і є якісь відмінності, то ми їх не помітили.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Toyota Corolla переробили в універсал Suzuki Swace Новий універсал Suzuki - гібридний автомобіль. Він оснащується бензиновим двигуном і електромотором. Потрібно відзначити, що це перший повнопривідний гібрид в лінійці Suzuki. До 100 км/год він розганяється за 11,1 секунди при максимальній швидкості 180 км/год.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Toyota Corolla переробили в універсал Suzuki Swace Продажі Suzuki Swace почнуться в найближчі 3-4 місяці. Він буде коштувати приблизно стільки ж, скільки і Toyota Corolla.

Потрібно відзначити, що компанія Suzuki вже 20 років не випускає універсали. Тому Swace приділяють особливу увагу.