ТОП-6 опцій, з якими б/в автомобіль краще не купувати

Продавці б/в автомобілів зазвичай завищують ціну через наявність різноманітних опцій, які вони видають за такі, без яких не можна обійтися. Насправді багато функцій водієві ніколи не знадобляться, а деякі давно застаріли. Сьогодні ми розповімо про опції, з якими б/в авто краще взагалі не купувати.

ТОП-6 опцій, з якими б/в автомобіль краще не купувати - today.ua

Навігаційні прилади

Ще років десять тому навігаційна система з кольоровим сенсорним дисплеєм вважалася мало не дивом техніки. Зараз вона виглядає анахронізмом. Чому? Тому, що аналогічні функції є практично в кожному смартфоні. Тому немає сенсу переплачувати за цю опцію. Однак, як і раніше багато продавців б/в автомобілів представляють цю функцію в якості «передової технології».

Фаркоп

ТОП-6 опцій, з якими б/в автомобіль краще не купувати Багато автовиробників вже на стадії проектування автомобіля передбачають установку на нього тягово-зчіпного пристрою - фаркопа. Завдяки цьому пристрою можна відвезти на дачу причіп, трейлер або човен.

Однак, не все так добре, як здається. Справа в тому, що буксирування негативно позначається на кузові машини, збільшується навантаження на шасі, трансмісію, зчеплення і двигун, через що знижується їх ресурс.

Низькопрофільна гума

ТОП-6 опцій, з якими б/в автомобіль краще не купувати Сучасні автомобілі дуже швидкі і потужні, тому з'явилася спортивна низькопрофільна гума. Від стандартної гуми вона відрізняється меншою висотою профілю і більшою шириною. Це відображено в розмірах покришки.

Зазвичай низькопрофільна гума встановлюється на диски нестандартного діаметра, що негативно впливає на надійність трансмісії.

Пневматична підвіска

Пневмопідвіска дозволяє регулювати кліренс автомобіля. На великих швидкостях машина "присідає" ближче до дороги. Але на легкових автомобілях і позашляховиках довговічність нижче, ніж у інших типів підвісок.

Люк в даху

ТОП-6 опцій, з якими б/в автомобіль краще не купувати Автовиробники роблять надійні машини, але з часом все може зламатися. Це відноситься і до люка на даху. Він приблизно через 10 років після початку експлуатації автомобіля може почати протікати. Гумові ущільнювачі втрачають свої якості.

Управління голосом

Перші автомобілі, які отримали функцію управління голосом, часто дають збій цієї системи. Така доля більшості нових технологій. У сучасних машинах функція управління голосом надійніша. На старих авто можна, наприклад, при проханні включити навігаційну систему отримати виклик екстреної аварійної служби.