ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry

Автор: Максимов Віталій

Toyota Camry – це одна з найпопулярніших моделей компанії Toyota у багатьох країнах світу, зокрема в Україні. Ми склали ТОП-5 найбільш надійних моделей Camry. До їхньої надійності мінімальна кількість претензій.

ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry - today.ua

При складанні рейтингу ми спиралися на рейтинги надійності американської некомерційної організації J.D. Power, а також враховували кількість сервісних кампаній, які проводяться через виявлення в автомобілях того чи іншого дефекту.

5-е місце - Toyota Camry 2024

Toyota Camry 2024 модельного року (див. фото вгорі) у рейтингу J.D. Power за надійність отримала 88 балів із 100 можливих балів. Це дуже високий показник. Але надійність – це не єдина перевага Камрі 2024 модельного року. У неї такий самий просторий та зручний салон, а також великий набір обладнання (особливо в комплектації XLE), як і у попередніх моделей.

Так, у комплектації XLE сидіння оббиті шкірою, є підігрів передніх сидінь, бездротова зарядка телефону та багато іншого.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

4-е місце - Toyota Camry 2023

ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry

Toyota Camry 2023 модельного року у рейтингу J.D. Power за надійність також отримала 88 балів із 100. Ця модель ніколи не потрапляла під сервісні кампанії.

У лінійку двигунів входять три силові агрегати (два бензинові мотори і один гібридний двигун). Базовий – чотирициліндровий 2,5-літровий двигун потужністю 202-206 к.с. та 184-186 Нм крутного моменту, залежно від комплектації. Ще є двигун V6 потужністю 301 к.с. і 267 Нм крутного моменту. Потужність гібридної силової установки складає 208 к.с.

3-е місце - Toyota Camry 2016

ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry

J.D. Power оцінив якість та надійність Toyota Camry 2016 модельного року у 89 балів зі 100. Крім того, ця модель була визнана "Кращим середньорозмірним автомобілем 2016 року" за версією J.D. Power.

2-е місце - Toyota Camry 2015

ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry

Toyota Camry 2015 модельного року отримала агресивніший дизайн кузова, ніж модель попереднього року випуску. Фактично Toyota у цієї Camry змінила всі кузовні панелі, крім даху. J.D. Power оцінив якість та надійність Toyota Camry 2015 модельного року у 90 балів зі 100.

1-е місце - Toyota Camry 2014

ТОП-5 найбільш надійних моделей Toyota Camry

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На думку J.D. Power, найбільш надійною Toyota Camry є Camry 2014 модельного року. Її якість та надійність оцінили у 92 бали зі 100. Це модель сьомого покоління. Звичайно, деякі автолюбителі можуть критикувати цю Camry за звичайний дизайн, але це найнадійніша Камрі.

Нагадаємо, раніше компанія Toyota офіційно представила Toyota Camry нового покоління.