ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року

Автор: Максимов Віталій

У продажу зараз є так багато компактних кросоверів, що часом важко зробити вибір при їх покупці. У модельній лінійці практично кожного автовиробника зараз є такі машини. Експерти американського видання Hotcars назвали 5 компактних кросоверів 2023 модельного року, які найрідше ламаються.

ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року - today.ua

5. Honda CR-V

На п'ятому місці у цьому рейтингу знаходиться Honda CR-V (див. фото вгорі). І не дивно. Цей компактний кросовер, який, до речі, компанія Honda, випускає з 1995 року, має надійне шасі та трансмісію. Наразі покупцям пропонують Honda CR-V п'ятого покоління. У нього бензинові та гібридні версії. Усі ці версії вже довели свою надійність.

4. Mazda CX-5

ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року

Компанія Mazda випускає компактний кросовер Mazda CX-5 з 2012 року. Наразі покупцям пропонують його друге покоління. Він збудований на перевіреній платформі, яка була модернізована. Це надійний і довговічний автомобіль, який до того ж простий в експлуатації та зручний в управлінні. Власники Mazda CX-5 добре про нього відгукуються.

3. Audi Q5

ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Компактний кросовер Audi Q5 з'явився у 2008 році. Із 2017 року випускають його друге покоління. Цей кросовер побудований на модернізованій платформі. Він дуже надійний і може прослужити довго, якщо не забувати його обслуговувати. Єдиний недолік - велика ціна. Хоча хтось може також сказати, що він має ще й велику витрату палива.

2. Hyundai IONIQ 5

ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року

Компанія Hyundai випускає електричний кросовер Hyundai IONIQ 5 з 2021 року. Це перший електрокар, збудований на платформі Hyundai E-GM. У топовій версії до 100 км/год він розганяється за 5,1 секунди. Максимальна швидкість – 185 км/год. Запас ходу на одній підзарядці батареї складає близько 487 км.

Hyundai IONIQ 5 вже встиг заявити про себе як про надійний автомобіль з електричною силовою установкою та передовими технологіями.

5. Toyota RAV4

ТОП-5 найбільш надійних компактних кросоверів 2023 року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перше покоління Toyota RAV4 з'явилося у 1994 році. Цей кросовер одразу став одним із лідерів у своєму сегменті і досі не здає позиції. Наразі покупцям пропонують його п'яте покоління. Якщо ви плануєте купити Toyota RAV4 2023 модельного року, зверніть увагу на гібридну версію. Вона вже довела свою надійність.

Нагадаємо, раніше в Німеччині назвали автомобілі, які найчастіше потребують ремонту.
​​​​​​