ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota

Автомобілі компанії Toyota вже давно справедливо вважаються одними з найнадійніших у світі. Але навіть серед них є моделі, які просто вражають своєю відмінною якістю. Американська компанія J. D. Power опублікувала новий рейтинг надійності нових автомобілів, завдяки чому ми можемо назвати ТОП-5 найбільш надійних моделей 2021 роки, які випускає Toyota.

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota  - today.ua

Toyota Sequoia

Цей повнорозмірний позашляховик такий же надійний, як і дерево, на честь якого його назвали. Він з повним правом посів перше місце в своєму сегменті. Раніше Toyota Sequoia (див. фото вгорі) увійшов в десятку автомобілів, які без проблем проїжджають 500 тисяч і більше кілометрів.

Перше покоління Sequoia з'явилося в 2001 році. Зараз автолюбителям пропонують його в другому поколінні.

Toyota Tundra

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota

У 1999 році з'явився повнорозмірний пікап Toyota Tundra. З 2007 року випускають його в другому поколінні. Автомобіль виявився таким вдалим, що японський автогігант не поспішає випускати його нове покоління. У нього кілька варіантів кузова і великий вибір двигунів.

Lexus RC

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota

Компактне люксове купе Lexus RC з'явилося в 2014 році. У лінійку його двигунів входять два атмосферних бензинових силових агрегати. Покупцям також пропонують версію з гібридною силовою установкою. Ця модель - лідер в своєму сегменті по надійності.

Lexus RX

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota

Це один з найбільш "старих" кросоверів в модельній лінійці Lexus. Перше покоління його з'явилося в 1998 році. З 2015 року випускають його четверте покоління. Lexus RX лідер по надійності в сегменті преміальних середньорозмірних кросоверів.

Lexus UX

ТОП-5 найбільш надійних автомобілів компанії Toyota

Цей компактний люксовий кросовер дебютував в 2018 році. Покупцям пропонують версію з бензиновим двигуном, з гібридною силовою установкою, а також з електричною силовою установкою.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 найбільш надійних б/в кросоверів.