ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів

Японські автовиробники можна вважати першовідкривачами кросоверів. Зараз вони випускають багато різних паркетників. Британське видання WhatCar? назвало 5 найбільш доступних японських кросоверів.

ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів - today.ua

Suzuki Ignis

Компанія Suzuki почала випускати компактний кросовер Suzuki Ignis (див. фото вгорі) у 2006 році. Його виготовляють в Угорщині. Коштує такий кросовер в Україні від 443 900 гривень. Двигун – 1,2 л. DUALJET SHVS (гібрид). Незважаючи на свій невеликий розмір, автомобіль досить просторий. До того ж, у нього багато різноманітного обладнання.

Nissan Juke

ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів В Україні новий Nissan Juke у базовій комплектації коштує від 515 470 гривень. Він має 16-дюймові сталеві колісні диски, кондиціонер, Full LED фари, 6 подушок безпеки, інтелектуальні системи безпеки.

Toyota Yaris Cross

ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів Це новий кросовер компанії Toyota. Його серійне виробництво почалося у 2021 році. В Україні Toyota Yaris Cross у базовій комплектації коштує від 565 848 гривень. Потрібно відзначити, що зараз Yaris Cross є найменшим кросовером у модельній лінійці Toyota.

Mazda CX-30

ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів Серійне виробництво компактного кросовера Mazda CX-30 почалося у 2019 році. В Україні він у базовій комплектації коштує від 787 200 гривень. Під капотом у нього знаходиться 2,0 л бензиновий двигун потужністю 150 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Повнопривідна версія коштує 892 900 гривень.

Honda HR-V

ТОП-5 найбільш дешевих японських кросоверів Зараз покупцям пропонують Honda HR-V другого покоління (з 2016 року). У Європі він коштує приблизно 1 044 455 гривень. У цього кросовера багато переваг, наприклад, гарний дизайн кузова та салону.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 5 кросоверів, які можна купувати навіть із великим пробігом.