ТОП-5 автомобілів, що найшвидше дешевшають

Деякі автомобілі вже після першого року експлуатації втрачають значну частину від своєї первісної ціни. Існують моделі, що знецінюються дуже швидко. Американська компанія Compare the Market назвала 5 автомобілів, що найшвидше дешевшають за три роки.

ТОП-5 автомобілів, що найшвидше дешевшають - today.ua

Найбільше на американському ринку знецінюється електромобіль Nissan Leaf. Через три роки експлуатації він знецінюється на 49% від своєї початкової ціни. Експерти пояснюють це тим, що зараз у продажу щороку з'являються нові електромобілі з сучаснішими технологіями.

На 44% знецінюється за три роки позашляховик Range Rover. Але в нього і найвища первісна вартість – понад 100 000 доларів. Land Rover Range Rover випускає й інші популярні моделі, такі як Range Rover Sport, Evoque і Velar.

ТОП-5 автомобілів, що найшвидше дешевшають

На 42% за три роки експлуатації знецінюється Nissan Altima. Перше покоління цієї моделі з'явилося у 1992 році. Це один з автомобілів компанії Nissan, що найбільше продаються.

У п'ятірку автомобілів, які найшвидше дешевшають за три роки, також увійшли Kia Sorento і Tesla Model S. Вони дешевшають на 40 і 41% відповідно.

Раніше ми розповіли, який в Україні штраф водіям є незаконним.