ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу

Зараз в модельній лінійці практично кожного автовиробника є кросовери. У них різний дизайн, розміри, тип двигунів, ціни. Ірландський журнал Тһе Journal назвав 5 кращих кросоверів, які на його думку найкращі.

ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу - today.ua

Kia Sorento

Перше покоління Kia Sorento з'явилося в 2002 році. Зараз покупцям пропонують його нове покоління (див. фото вгорі). У цього кросовера є гібридна версія, яка на електротязі може проїхати в місті 70 км.

Renault Duster

ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу В Європі цей кросовер продається під брендом Dacia. Він входить в лідери по продажу у своєму сегменті практично в кожній країні, де продається. Експерти рекомендують купувати версію з 1,3 л бензиновим двигуном, який відрізняється непоганою надійністю і економною витратою палива.

Volkswagen ID.4

ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу Серійне виробництво електричного кросовера Volkswagen ID.4 почалося в 2020 році. Покупцям його пропонують у двох версіях, в залежності від батареї. Запас ходу - 343 і 519 км.

Land Rover Defender

ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу Land Rover Defender - це, звичайно, не кросовер, а позашляховик. Проте, його теж включили в рейтинг. Зараз покупцям пропонують Land Defender нового покоління, який помітно відрізняється від класичного позашляховика. Тим не менш, він зберіг свій характерний дизайн, позашляхові характеристики і отримав при цьому нові технології.

Citroen C5 Aircross

ТОП-5 кращих кросоверів на думку авторитетного європейського журналу Продажі компактного кросовера Citroen C5 Aircross почалися в 2017 році. У нього гарний дизайн кузова, просторий салон і багажник, бензинові та дизельні двигуни. Покупцям також пропонують версію з гібридною силовою установкою.

Раніше ми назвали 10 автомобілів, якими найбільше задоволені їх власники.