ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються

Автор: Максимов Віталій

Кросовери та позашляховики апріорі надійніші, ніж седани, універсали та хетчбеки. Але, на жаль, серед них є моделі, які менш надійні, чим інші. Сьогодні ми назвемо п'ять кросоверів і SUV, які найчастіше ламаються.

ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються - today.ua

При відборі автомобілів у наш ТОП ми ґрунтувалися на рейтингу надійності американської компанії J.D. Power. Вона щороку складає рейтинги надійності автомобілів на основі опитування їхніх власників.

5-е місце - Jeep Compass 2018

Jeep Compass другого покоління не можна назвати дуже надійним компактним кросовером. Особливо це стосується моделі 2018 року випуску. У Compass 2018 року випуску рейтинг надійності J.D. Power складає 64 бали зі 100. На сайті американського Національного управління з безпеки дорожнього руху (NHTSA) на цей автомобіль подали 773 скарги. Причому 406 скарг було на двигун.

4-е місце - Jeep Cherokee 2015

ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Jeep Cherokee п'ятого покоління з'явився у 2014 році. Загалом це надійний позашляховик. Особливо модель 2018 року випуску, яка в рейтингу надійності J.D. Power отримала 84 бали зі 100. Але ось до моделі 2015 року випуску потрібно ставитись обережно. У неї у рейтингу надійності J.D. Power всього 63 бали зі 100.

3-е місце - Nissan Pathfinder 2013

ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються

Nissan Pathfinder 2013 модельного року у рейтингу надійності J.D. Power теж отримав 63 бали зі 100. Цю модель відкликали 10 разів. На неї подали 830 скарг (скаржилися, наприклад, на двигуни, на електричну систему, на подушки безпеки). Натомість у цього автомобіль невелика витрата палива порівняно з конкурентами, і він має комфортабельний салон.

2-е місце - Volvo XC60 2022

ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються

Зовнішньо компактний кросовер Volvo XC60 здається досить міцним та надійним. Але насправді він не такий надійний, як здається. XC60 2022 модельного року у рейтингу надійності J.D. Power отримав 62 бали зі 100. Щоправда, на нього поскаржилися лише 39 власників, тому, можливо, не все так погано.

1-е місце – Ford Mustang Mach-E 2021

ТОП-5 кросоверів та SUV, які найчастіше ламаються

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На перше місце в цьому антирейтингу ми поставили електричний кросовер Ford Mustang Mach-E 2021 модельного року, оскільки він у рейтингу надійності J.D. Power отримав 60 балів зі 100. Але при цьому, схоже, власники Mach-E 2021 задоволені своєю покупкою, оскільки він має рейтинг 4,7 з 5 від Kelley Blue Book.

Нагадаємо, раніше компанія Dacia показала електромобіль Dacia Spring нового покоління.