ТОП-5 найгірших автомобільних брендів рейтингу Consumer Reports

Автор: Максимов Віталій

Американський журнал Consumer Reports опублікував рейтинг автомобільних брендів 2024 року, до якого увійшли 34 автовиробники. Сьогодні ми розповімо про те, які автомобільні бренди посіли останні п'ять місць у цьому рейтингу.

ТОП-5 найгірших автомобільних брендів рейтингу Consumer Reports - today.ua

Експерти журналу Consumer Reports завжди тестують автомобілі, які продаються в США. Тобто досить багато автовиробників апріорі не потрапляють у рейтинги CR. При цьому у рейтинг 2024 року не входять Lucid, Polestar і Ram, які присутні на американському ринку. Для того, щоб брати участь у рейтингу Consumer Reports, потрібно, щоб експерти цього журналу протестували як мінімум дві моделі автовиробника. А в 2024 році протестували по одній моделі компаній Lucid, Polestar і Ram.

Отже, останнє, 34-е, місце в рейтингу автомобільних брендів Consumer Reports 2024 року зайняв Jeep. Експерти Consumer Reports на даний момент найменше схильні рекомендувати американцям купувати нові автомобілі цього автовиробника.

Передостаннє 33-е місце зайняв Land Rover. 32-ге місце ще в одного британського автовиробника - Jaguar. На 31-му місці опинився GMC, а на 30-му місці – Rivian.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Tesla не потрапила до п'ятірки найгірших автомобільних брендів, але в 2024 році вона опустилася на один рядок і посіла 18-е місце. Ford цього року піднявся на шість позицій і посів 17-е місце, що є його найкращим результатом з 2016 року.

ТОП-5 найгірших автомобільних брендів рейтингу Consumer Reports

До п'ятірки найкращих автомобільних брендів у рейтингу Consumer Reports у 2024 році увійшли всі автомобілі BMW, Honda, Mini, Kia та Porsche. Також високе місце посіла Acura.

Це рейтинг автомобільних брендів, які рекомендує Consumer Reports. Цей журнал також визначає надійність автомобілів та автомобільних брендів, але це окремі рейтинги. Крім того, є окремий рейтинг щодо того, задоволені чи ні автомобілісти своїми машинами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У 2024 році, згідно з Consumer Reports, американці найбільш задоволені такими новими автомобілями: Chevrolet Corvette (93% покупців Corvette заявили, що вони знову куплять цю модель, якщо потрібно буде міняти машину), електричний пікап Rivian R1T (88%), Mazda MX-5 (88%), гібридний компактний кросовер Lexus NX (87%) та BMW X5 (85%).

Нагадаємо, раніше ми, ґрунтуючись на рейтингах журналу Consumer Reports, назвали ТОП-10 брендів, які наразі випускають найбільш надійні автомобілі.