ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю

При купівлі б/в автомобіля існує досить велика можливість придбати "кота в мішку". В результаті потім часто доводиться витрачати гроші на ремонт. Сьогодні ми розповімо, які б/в автомобілі можна сміливо купувати, оскільки вони достатньо надійні.

ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю - today.ua

1. Kia Rio

Компанія Kia випускає Kia Rio (див. фото нагорі) з 1999 року. З 2017 року покупцям пропонують четверте покоління Rio. Ця модель має низький коефіцієнт поломки на 100 автомобілів. В Україні, до речі, Kia Rio до лютого 2022 року випускали в Запоріжжі на заводі ЗАЗ. Після початку війни випуск цієї моделі в Україні припинився.

2. Toyota Prius

ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю

Toyota Prius – це перший у світі масовий автомобіль із гібридною силовою установкою. Його випускають із 1997 року. Наразі покупцям пропонують Prius четвертого покоління, але компанія Toyota вже працює над його п'ятим поколінням. У продажу Prius п'ятого покоління може з'явитися наприкінці 2022 року.

Prius є одним із найнадійніших гібридних автомобілів. Втім, як і багато інших моделей Toyota.

3. Buick LaCrosse

ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю

Седан Buick LaCrosse випускали із 2004 року. Він має всього 116 поломок на 100 автомобілів. Ця модель вважається надійною. До того ж, згідно з опитуванням американського журналу Consumer Reports, LaCrosse увійшов до 10 седанів у віці 10 років, якими найбільше задоволені їхні власники.

4. Hyundai Tucson

ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю

Компанія Hyundai з 2004 року випускає компактний кросовер Hyundai Tucson. Наразі покупцям пропонують його третє покоління. Він отримав найвищу опінку за безпеку за результатами європейських краш-тестів Euro NCAP. Експерти також наголошують на його надійності.

5. Toyota Tacoma

ТОП-5 вживаних автомобілів, які відрізняються надійністю

Компанія Toyota випускає середньорозмірний пікап Toyota Tacoma з 1995 року. Із 2015 року покупцям пропонують його третє покоління. За даними iSeeCars, у США 11,6% власників Tacoma володіють ним понад 15 років.

Крім того, Toyota Tacoma 2016-2018 модельних років увійшла до ТОП-10 автомобілів, у яких найрідше загоряється індикатор Check Engine. Тобто у цього пікапа рідко бувають проблеми з двигуном.

Нагадаємо, раніше експерти склали ТОП-10 автомобілів, якими володіють 15 років чи більше.