ТОП-5 автомобілів, яких “боїться“ іржа

Згодом корозія може з'явитися на будь-якому автомобілі, яким би хорошим у нього не був антикорозійний захист. Однак, є моделі, які схильні до корозії найрідше. Експерти назвали п'ять автомобілів, яких "боїться" іржа.

ТОП-5 автомобілів, яких “боїться“ іржа  - today.ua

Porsche Cayenne

Власники цього спортивного кросовера першого покоління, яке випускали в 2002-2010 роках, серед його достоїнств можуть назвати хороший антикорозійний захист. Іноді іржа з'являється тільки під пластиковими деталями і в місцях стиків кузовних панелей.

Audi A6

Кузов цього автомобіля зроблений з алюмінію, тому навіть під капотом і в районі задніх колісних арок іржа розвивається дуже повільно. Автомобіль має хороший антикорозійний захист. Правда, багато що залежить від умов його експлуатації.

Volvo S80

У цього автомобіля високий рейтинг якості заводського антикорозійного захисту. Елементи кузова виготовлені з оцинкованого листового металу. Днище захищено зносостійким антикорозійним покриттям. Балки, поглиблення, приховані порожнини і бічні двері оброблені зсередини проникаючим антикорозійним складом.

Mercedes-Benz S-клас

Седан в кузові W221, який випускали в 2005-2013 роках, теж має гарний антикорозійний захист. Якщо ви все-таки побачили сліди іржі, значить автомобіль побував в ДТП і кузов погано відремонтували.

Volvo XC90

Цей шведський кросовер може похвалитися не тільки відмінними системами безпеки, а й хорошим антикорозійним захистом. Правда, у нього є слабкі місця. Наприклад, іржа може з'явитися в районі зіткнення металу і пластикових деталей.

Раніше ми розповіли, чим найкраще обробити кузов автомобіля від корозії.