ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше

Кожен автомобіль з часом ламається. Правда, у деяких це відбувається рідше, ніж у інших. Експерти німецького автоклубу ADAC, провівши нове дослідження, назвали ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше.

ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше - today.ua

На першому місці виявився Kia Ceed другого покоління, який випускався в 2012-2018 роках. У нього на 1000 екземплярів реєструють в рік приблизно 52,8 поломок.

У популярного південнокорейського кросовера Kia Sportage на 1000 екземплярів реєструють в рік 38,7 поломок. Часто у нього ламаються датчики електронних систем, стартери і каталітичні нейтралізатори.

ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше У маленького Smart Forfour на 1000 екземплярів реєструють в рік приблизно 36,7 поломок. Найчастіше скаржаться на систему запалювання, ГРМ і автоматичну коробку передач.

ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше Четверте місце займає мінівен Volkswagen Sharan другого покоління. У нього на 1000 екземплярів відбувається в рік 36,1 поломка.

ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше П'яте місце в цьому рейтингу у американського мінівена Ford S-Max. У нього на 1000 екземплярів фіксують в рік 30,7 поломок.

ТОП-5 автомобілів, які ламаються найчастіше Раніше експерти назвали 10 кращих автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом.