ТОП-5 автомобілів, які швидко гниють

Згодом корозія з'являється на будь-якому автомобілі. Правда, у одних моделей це може статися набагато раніше, ніж у інших. Експерти DriveNN назвали п'ять автомобілів, які швидше за все іржавіють.

ТОП-5 автомобілів, які швидко гниють - today.ua

Лідером цього антирейтингу став УАЗ "Патріот". Вже незабаром після початку експлуатації у нього з'являється корозія. Наприклад, на колісних арках. Також схильні до корозії низ дверей, пороги та ін.

Друге місце в цьому антирейтингу посів китайський кросовер Lifan X60. У звичайного автомобіля спочатку іржавіють кромки колісних арок, крил, низ дверей, відколи на капоті, іноді - відколи на рамці лобового скла. У Х60 чомусь кромка скла не іржавіє. Зате все інше іржавіє дуже швидко.

Третє місце у бюджетного седана Lada Granta. Зараз це найдешевший новий автомобіль в нашій країні. Ось тільки з антикорозійним захистом у нього погано. Найслабше місце - непофарбовані елементи під капотом і з боку днища. Пороги і нижня частина дверей іржавіють через 2-3 роки.

Також в цей антирейтинг потрапив бюджетний кросовер Renault Duster, котрий в Україні користується хорошим попитом. У нього перша іржа зазвичай з'являється там, де планка на двері багажника контактує з фарбою.

На п'ятому місці китайський кросовер Geely Emgrand X7. Якщо ви плануєте його купити, то ретельно після покупки зробіть йому антикорозійний захист лонжеронів, днища, внутрішніх порожнин.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, чим обробити кузов автомобіля від корозії.