Ніколи це не робіть: ТОП-4 шкідливих поради по догляду за автомобілем

У кожного водія знайдуться поради про те, як потрібно доглядати за автомобілем. Однак, не всі вони можуть принести користь. Деякі можуть навіть зашкодити. Тому слідувати таким порадам не потрібно.

Ніколи це не робіть: ТОП-4 шкідливих поради по догляду за автомобілем - today.ua

Деякі автомобілісти рідко заїжджають на автомийку, вважаючи, що нібито бруд на швидкість не впливає. Але машини потрібно утримувати в чистоті. Інакше почнуть виходити з ладу системи, а салон перетвориться в брудне приміщення, в якому гидко сидіти.

Багатьом водіям все одно на якій АЗС заправлятися і яким бензином. Але давайте згадаємо, що якість палива і його октанове число сильно впливають на двигун.

Деякі водії з бажання заощадити влітку змінюють склоочисні рідини на воду. Що ж, економія на перший погляд є, хоча і невелика. Але ж вода не справляється з основними забруднювачами і погано позначається на роботі деталей.

Ніколи це не робіть: ТОП-4 шкідливих поради по догляду за автомобілем Все з того ж бажання заощадити деякі водії купують дешеве масло незрозумілого походження. На перший погляд здається, що, дійсно, заощадив. Однак, через неякісне масло у машини можуть початися серйозні проблеми.

Автомобілісти можуть дати багато порад про те, як правильно доглядати за автомобілем. Але не всі вони корисні насправді.

ДЖЕРЕЛОCar.ru