ТОП-3 найбільш надійних б/в седанів за ціною 5 000 доларів

В останні роки у багатьох країнах спостерігається бум кросоверів. Популярність седанів падає. Не дарма, наприклад, Ford відмовився від деяких седанів на користь кросоверів. Проте такі машини ще мають великий попит на різних ринках. Експерти Consumer Reports, проаналізували дані з продажів у США десятків тисяч автомобілів і назвали три найнадійніші б/в седани за ціною 5 000 доларів.

ТОП-3 найбільш надійних б/в седанів за ціною 5 000 доларів - today.ua

Зверніть увагу, що ціни насправді дещо відрізняються. Машини можуть коштувати дешевше або дорожче, залежно від стану.

Крім того, потрібно уточнити, що йдеться про середньорозмірні та повнорозмірні седани. Компактні моделі не враховувалися.

На третьому місці знаходиться седан Toyota Camry 2005 випуску (це його п'яте покоління). Його ціна становить від 4 975 до 5 250 доларів, залежно від комплектації та стану.

Друге місце посів Toyota Avalon 2005 року випуску. Його ціна становить від 5 625 до 5 950 доларів.

На перше місце поставили седан Honda Accord 2004 випуску. Це сьоме покоління Accord. Його ціна на американському ринку - від 3 575 до 4 675 доларів. При бюджеті 5 000 доларів це найкращий вибір серед седанів.

Зверніть увагу, що до цього рейтингу потрапили лише японські седани. І кожен із них вже випускають по кілька десятків років. Перше покоління Toyota Camry, наприклад, з'явилося у 1982 році.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 автомобілів, які можна купувати навіть із великим пробігом, такі вони надійні.