ТОП-3 найбільш надійних автомобілів, які не продають навіть через 10 років

Автор: Максимов Віталій

Багато водіїв, якщо дозволяють фінанси, часто змінюють автомобілі. Це зрозуміло, адже у світі все змінюється дуже швидко. Але є такі моделі, з якими просто не хочеться розлучатися. Сьогодні ми назвемо три найкращі седани, які власники не хочуть продавати навіть через 10 років після початку експлуатації.

ТОП-3 найбільш надійних автомобілів, які не продають навіть через 10 років - today.ua

Honda Accord

Компанія Honda випускає Honda Accord із 1976 року. Якщо спочатку це був компактний автомобіль, то з 1989 він став середньорозмірним. Наразі покупцям пропонують Accord дев'ятого покоління (див. фото вгорі) - з 2013 року. Це може здатися дивним, адже автовиробники намагаються якнайчастіше випускати нові покоління машин, щоб не відставати від конкурентів.

Але Honda Accord дев'ятого покоління виявилася такою вдалою, що боси компанії Honda не поспішають із випуском її нового, десятого, покоління.

Accord кілька останніх років поспіль у рейтингу J.D. Power отримувала за надійність оцінку 82 бали зі 100 можливих. А Consumer Reports поставив Honda на 6-е місце у рейтингу найнадійніших автомобільних брендів.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Toyota Camry

ТОП-3 найбільш надійних автомобілів, які не продають навіть через 10 років

Toyota Camry першого покоління з'явилася у 1982 році. Наразі автомобілістам пропонують восьме покоління цієї моделі (з 2017 року). Це один із найнадійніших седанів у світі. У рейтингу надійності J.D. Power у нього оцінка 82 зі 100. Але найнадійніша модель - Camry 2014 року. У неї рейтинг надійності становить 92 бали зі 100.

Тож не дивно, що багато власників Toyota Camry сьомого покоління не хочуть з нею розлучатися.

До речі, навесні 2024 року має розпочатися продаж Toyota Camry дев'ятого покоління. Цю новинку офіційно представили наприкінці 2023 року. Ми впевнені, що вона виявиться такою ж надійною, як і моделі попередніх поколінь.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Lexus ES

ТОП-3 найбільш надійних автомобілів, які не продають навіть через 10 років

Люксовий седан Lexus ES першого покоління з'явився у 1989 році. Він допоміг Lexus стати одним із провідних брендів у сегменті люксових автомобілів. Наразі автомобілістам пропонують Lexus ES шостого покоління (з 2012 року). Lexus ES багато років поспіль займає найвищі місця в рейтингах надійності автомобілів від J.D. Power. Найвищий рейтинг у моделі 2017 року – 96 балів із 100.

Нагадаємо, раніше Toyota офіційно презентувала Toyota Camry нового покоління. Це вже дев'яте покоління популярного японського седана.