ТОП-3 найкращих Toyota Land Cruiser для покупки на вторинному ринку

Автор: Максимов Віталій

Toyota Land Cruiser вже давно в усьому світі вважається одним із найкращих позашляховиків. Це легендарна модель компанії Toyota. Сьогодні ми розповімо про те, який Land Cruiser найкраще купити на вторинному ринку.

ТОП-3 найкращих Toyota Land Cruiser для покупки на вторинному ринку - today.ua

Спочатку звернемося до історії. Компанія Toyota випускає Land Cruiser із 1951 року. Ця модель має вже багато поколінь. У 2021 році з'явився Toyota Land Cruiser нового покоління, який отримав індекс 300.

Якщо спочатку Land Cruiser був справжнім брутальним позашляховиком, призначеним для поїздок по бездоріжжю, то тепер ситуація змінилася. Це вже більше люксовий позашляховик для міста, ніж для бездоріжжя. Він навіть зовні відрізняється від моделей перших поколінь. Тим не менш, "за рахунок нових переваг з точки зору жорсткості кузова, міцності та динамічного балансу", як стверджує Toyota, Land Cruiser 300 має покращені характеристики руху як по асфальту, так і по бездоріжжю.

Але якщо ви хочете купити справжній Toyota Land Cruiser, без сучасних нововведень, тоді потрібно звернути увагу на такі моделі:

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

3-е місце - 40th Anniversary Collector's Edition 1997

ТОП-3 найкращих Toyota Land Cruiser для покупки на вторинному ринку

Найбільш рідкісний колекційний Land Cruiser - це спеціальна версія Anniversary Collector's Edition з диференціалом, що блокується. Вона з'явилася в 1997 році. Toyota випустила всього 822 екземпляри такого спеціально позашляховика.

Цей автомобіль заснований на комплектації 40th Anniversary Edition, але отримав додаткове обладнання. У нього, наприклад, є автоматичний кондиціонер, тоновані стекла, шкіряні спортивні сидіння з електроприводом, преміальна аудіосистема, люк на даху та шкіряні підголівники.

2-е місце - Land Cruiser 1998

ТОП-3 найкращих Toyota Land Cruiser для покупки на вторинному ринку

Land Cruiser 1998 модельного року отримав великі оновлення. Одне з найсерйозніших оновлень торкнулося підвіски. У цьому позашляховику почали використовувати незалежну передню підвіску. Він також почав оснащуватися новим восьмициліндровим 4,7-літровим бензиновим двигуном V8 з двома верхніми розподільними валами. Його потужність складає 288 к.с. і 434 Нм крутного моменту. Він працює разом із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Наприкінці 1990-х років Land Cruiser вже перейшов із бруду на асфальт. На бездоріжжі цей позашляховик почував себе вже не так упевнено, як раніше. На бездоріжжі, наприклад, були проблеми з передньою підвіскою. Та й двигун V8 виявився менш надійним, ніж рядний шестициліндровий силовий агрегат.

1-е місце - Land Cruiser 2002

ТОП-3 найкращих Toyota Land Cruiser для покупки на вторинному ринку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До 2002 року Toyota Land Cruiser став приблизно таким же, як його аналог Lexus LX 470, але тільки без шкіряного салону і з менш надійною підвіскою. І хоча Land Cruiser 2002 має люксові елементи, але він все ж таки може успішно долати бездоріжжя завдяки своїй підвісці і великому дорожньому просвіту.

Нагадаємо, раніше ми назвали найкращий Toyota RAV4 для покупки на вторинному ринку.