ТОП-3 кросоверів, які можна купити замість Kia Sportage

Kia Sportage в Україні вже давно є лідером в сегменті компактних кросоверів. Однак, у нього є гідні конкуренти. Сьогодні ми розповімо про компактні кросовери, які можуть стати заміною Sportage.

ТОП-3 кросоверів, які можна купити замість Kia Sportage - today.ua

Kia Sportage в базовій комплектації з 1,6 л бензиновим двигуном і з 6-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 520 245 гривень. Ось на цю ціну ми і буде орієнтуватися.

Suzuki SX4

Цей компактний кросовер в базовій комплектації коштує всього 494 900 гривень.

ТОП-3 кросоверів, які можна купити замість Kia Sportage Він оснащується 1,6 л двигуном, який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Версія з 6-ступінчастим автоматом коштує 532 900 гривень. Це хороша альтернатива Kia Sportage.

Nissan Qashqai

ТОП-3 кросоверів, які можна купити замість Kia Sportage Цей компактний кросовер в базовій комплектації з 1,2 л двигуном потужністю 115 к.с. і з механічною коробкою передач коштує 527 020 гривень. Версія з варіатором - 569 900 гривень.

У базовій комплектації є підігрів передніх сидінь, круїз-контроль, багатофункціональне спортивне кермо зі скошеною нижньою частиною, 6 подушок безпеки, кондиціонер.

Skoda Karoq

ТОП-3 кросоверів, які можна купити замість Kia Sportage Цей чеський кросовер в базовій комплектації з 1,4 л двигуном TSI (150 к.с.) і з 8AG коштує 620 902 гривні. У базу входить система утримання автомобіля на схилі, контроль тиску в шинах, підігрів передніх сидінь, відділення для окулярів та інше.

Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 б/в кросоверів, які практично не ламаються.