ТОП-10 найбільш популярних в Україні вживаних автомобілів з-за кордону

Автор: Максимов Віталій

За даними Інституту досліджень авторинку, у травні 2024 року в Україні першу реєстрацію пройшли 20 000 вживаних автомобілів, привезених з-за кордону, що на 3,6% більше, ніж у квітні поточного року і на 20,1% більше, ніж за аналогічний місяць 2023 року. Бестселером став Volkswagen Golf.

ТОП-10 найбільш популярних в Україні вживаних автомобілів з-за кордону - today.ua

Зокрема, у травні 2024 року українську "прописку" отримали 983 вживані автомобілі Volkswagen Golf. На другому місці серед вживаних автомобілів, які минулого місяця пройшли першу реєстрацію в Україні, знаходиться Skoda Octavia (648), на третьому місці - Volkswagen Passat (576), на четвертому місці - Volkswagen Tiguan (562), а на п'ятому - Renault Megane (503).

У ТОП-10 найбільш популярних євроблях у травні 2024 року також увійшли такі моделі: електромобіль Nissan Leaf (495), кросовери Audi Q5 (466) та Nissan Rogue (441), електричний седан Tesla Model 3 (417), Audi A4 (416).

Найчастіше українці привозять з-за кордону автомобілі компанії Volkswagen. Так, у травні 2024 року українську "прописку" отримали 3100 б/в автомобілів Volkswagen. На другому місці Audi (1900), на третьому місці - Nissan (1500), на четвертому місці - Renault (1300), а на п'ятому - Ford (1200).

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Як бачимо, в Україні збільшується кількість ввезених автомобілів з-за кордону, навіть незважаючи на те, що в травні 2024 року набув чинності новий закон про мобілізацію та військовий облік. Він передбачає, зокрема, можливість вилучення у фізичних осіб автомобілів на потреби ЗСУ, якщо їх дещо у володінні.

ТОП-10 найбільш популярних в Україні вживаних автомобілів з-за кордону

Поки що не дуже зрозуміло, як має відбуватися вилучення автомобілів на потреби ЗСУ у фізичних осіб, тож українці стали частіше перереєструвати транспортні засоби на членів своєї родини чи родичів. Аналітики Інституту досліджень авторинку вважають, що десь приблизно 50% угод купівлі-продажу автомобілів у травні 2024 року могли бути оформлені між членами сімей або родичами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, українці стали рідше купувати автомобілі на американських онлайн-аукціонах. За даними директора компанії DayDrive Дмитра Буряка, у 2024 році в Україні на 60% знизилася кількість замовлень на автомобілі зі США. Чому? Це пояснюється також набранням чинності новим законом про мобілізацію та військовий облік.

Нагадаємо, раніше в Україні дозволили додавати до бензину біоетанол – не меньше 5%. Ця обов'язкова норма в нашій країні почне діяти з 1 травня 2025 року.