ТОП-10 моделей, у яких найчастіше скручують пробіг

Не секрет, що багато автомобілів, які продають на вторинному ринку, скручений пробіг. Експерти, проаналізувавши історію кількох сотень тисяч б/в автомобілів, проданих у 2020-2021 роках у США та Європі, зокрема в Україні, назвали 10 моделей, у яких найчастіше скручують пробіг.

ТОП-10 моделей, у яких найчастіше скручують пробіг - today.ua

Найчастіше на вторинному ринку зі скрученим пробігом можна зустріти BMW M5. Майже 33,6% цих машин, які є у продажу, проїхали більше, ніж стверджують їхні власники.

На другому місці у цьому антирейтингу виявилася ще одна модель баварського автогіганта – BMW 7 серії. Майже 33,4% автомобілів 7-ї серії на вторинному ринку зазнали втручання, щоб змінити цифри одометра.

На третьому місці Subaru Outback. При продажі цієї моделі 31,8% власників скручують пробіг.

У п'ятірку моделей, що найчастіше зустрічаються зі скрученим пробігом, також увійшли BMW 6 серії (31,7%) і Audi A8 (31,4%).

Крім того, часто на вторинному ринку при продажі скручують прибіг у Volkswagen Phaeton (31%), BMW Х5 (26,7%), BMW 5 серії (26%), Ford Mustang (25,9%) та Audi A7 (25, 8%).

Зверніть увагу, що найчастіше пробіг скручують у німецьких автомобілів. Втім, це середньостатистичні показники. У кожній конкретній країні показники різні.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як перед покупкою б/в автомобіля дізнатися його справжній пробіг.