ТОП-10 кращих трирічних автомобілів за технічним станом

Багато водіїв під надійністю автомобіля цілком справедливо розуміють безпроблемну роботу двигуна, коробки передач, електроніки. Виходячи з цього, експерти, проаналізувавши дані десятків тисяч машин, які продаються на платформі CarPriсe, назвали 10 трирічних моделей з найвищими балами за шкалою "технічний стан агрегатів".

ТОП-10 кращих трирічних автомобілів за технічним станом - today.ua

Експерти перевірили кожен автомобіль по 150 параметрам, починаючи від двигуна і закінчуючи електрикою і електронікою.

В результаті перше місце в цьому рейтингу зайняв компактний Kia Cerato третього покоління (мова йде про оновлену модель). Він набрав вищий бал в десятках оглядах. Експерти кажуть, що рідко, коли всі оглянуті машини мають таку оцінку по безлічі технічних параметрів.

Друге місце зайняв кросовер Nissan Qashqai другого покоління, який випускають з 2013 року. На роботу двигуна, коробки передач, електрики, електроніки, підвіски у нього не було нарікань.

Компактний кросовер Toyota RAV4 четвертого покоління зайняв в цьому рейтингу третє місце. Йдеться про оновлену модель.

ТОП-10 кращих трирічних автомобілів за технічним станом Експерти також відзначили надійність агрегатів Kia Soul другого покоління і Mitsubishi Outlander третього покоління - 4-е і 5-е місце відповідно.

У десятку моделей з найвищими балами за шкалою "технічний стан агрегатів" також увійшли Kia Sportage четвертого покоління, Volkswagen Tiguan другого покоління, Hyundai Creta першого покоління, Skoda Octavia третього покоління і Kia Optima четвертого покоління.

Нагадаємо, раніше експерти назвали десять автомобілів, які можна купувати навіть з великим пробігом.