ТОП-10 б/в автомобілів, які краще не купувати через поломки

При покупці автомобіля на вторинному ринку є ризик укласти не надто гарну угоду. На жаль, багато продавців приховують дефекти своїх машин. Експерти німецької організації TÜV назвали 10 автомобілів, які краще не купувати на вторинному ринку, так як вони занадто часто ламаються.

ТОП-10 б/в автомобілів, які краще не купувати через поломки - today.ua

Самим проблемним виявився компактвен Volkswagen Touran. Рівень поломок у нього оцінили на 9,8. У цій моделі були проблеми з гальмами і освітленням, витік масла в двигуні.

На другому місці в цьому антирейтингу перебуває італійський сіті-кар Fiat 500. У нього коефіцієнт поломок склав 8,7 при середньому значенні 5,8%. Найчастіше скаржаться на підвіску і освітлення.

Третє місце зайняв Volkswagen Passat, у якого коефіцієнт браку склав 8,7. Найчастіше у цій моделі проблеми відбуваються з гальмівними дисками.

ТОП-10 б/в автомобілів, які краще не купувати через поломки

У п'ятірку б/в автомобілів, які найчастіше ламаються, також потрапили Kia Ceed і Volkswagen Caddy з коефіцієнтом браку 7,2 і 7,0 відповідно. У Ceed найчастіше бувають проблеми з освітленням, а у Caddy - з гальмівними дисками.

У Skoda Octavia часто бувають проблеми з двірниками. Коефіцієнт браку - 6,7. Тому ця модель виявилася на шостому місці.

У Renault Clio коефіцієнт браку - 6,6, у Ford Focus - 6,6, у BMW 5 серії - 6,5, а у Seat Leon - 6,4.

Раніше експерти назвали найнадійніші автомобілі, які можна купувати навіть з великим пробігом.