ТОП-10 автомобілів, які знецінюються найповільніше

Автор: Максимов Віталій

Автомобілі з часом знецінюються, але є моделі, які втрачають в ціні менше, ніж інші. Експерти американської пошукової системи iSeeCars проаналізували продаж кілька мільйонів автомобілів, і назвали моделі, які найменше втрачають у ціні.

ТОП-10 автомобілів, які знецінюються найповільніше  - today.ua

Згідно з дослідженням iSeeCars, проведеного в 2023 році, в США електромобілі через п'ять років після початку експлуатації знецінюються найшвидше - на 49,1%. Гібридні автомобілі за п'ять років знецінюються на 37,4%, а пікапи – на 34,8%.

Так, у США електромобіль Tesla Model S за п'ять років втрачає 55,5% своєї початкової ціни, Chevrolet Bolt EV – 51,1%, а Nissan LEAF – 50,8%. Гібридні Toyota Prius та Toyota RAV4 Hybrid за п'ять років дешевшають у середньому на 27,9% та 29,1% відповідно. Електромобілі знецінюються найсильніше з кількох причин. Наприклад, через те, що з часом їх батареї стають менш потужними.

На десятому місці збереження ціни після перших п'яти років експлуатації знаходиться Toyota Corolla. Вона за п'ять років втрачає 24,5% від своєї початкової ціни. Дев'яте місце у кросовера Subaru Crosstrek. Він за п'ять років також втрачає 24,5% від своєї первісної ціни. На восьмому місці кросовер Toyota C-HR, який за п'ять років втрачає 24,2% від своєї початкової ціни. На сьомому місці Chevrolet Camaro (23,4%), а на шостому – Subaru BRZ (21,5%).

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Honda Civic за перші п'ять років після початку експлуатації втрачає 20,8% своєї ціни. Це п'яте місце у рейтингу. На четвертому місці знаходиться позашляховик Jeep Wrangler та його спеціальна версія Wrangler Unlimited. Цей позашляховик за п'ять років втрачає в ціні 20,8% від своєї початкової ціни.

ТОП-10 автомобілів, які знецінюються найповільніше

На третьому місці пікап Toyota Tacoma, котрий після перших п'яти років експлуатації втрачає 20,4% від своєї первісної ціни. На другому місці Porsche 718 Cayman – 17,6%.

Найменше втрачає в ціні Porsche 911. Він за перші п'ять років експлуатації знецінюється лише на 9,3%.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найбільше в ціні за перші п'ять років після початку експлуатації втрачають такі моделі: Maserati Quattroporte (64,5%), BMW 7 Series (61,8%), Maserati Ghibli (61,3%), BMW 5 Series з гібридною силовою установкою (58,8%), а також Cadillac Escalade ESV (58,5%).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що поліцейські викрили групу шахраїв, які в Мережі ошукали кілька десятків покупців автомобілів. Загальна сума збитків – понад 1 млн гривень.