ТОП-10 автомобілів, які найбільше втрачають у ціні за 5 років

Автор: Максимов Віталій

Деякі автомобілі з часом втрачають ціну набагато більше, ніж інші моделі. При їхньому перепродажі можна втратити чимало грошей, і тому з цього погляду їх не вигідно купувати. У США експерти iSeeCars, проаналізувавши понад 8,2 млн оголошень про продаж автомобілів, назвали 10 машин, які через п'ять років після початку експлуатації найсильніше знецінюються.

ТОП-10 автомобілів, які найбільше втрачають у ціні за 5 років - today.ua

Перше місце у цьому антирейтингу посів електромобіль Nissan Leaf. Він через 5 років після покупки втрачає 65,1% від своєї первісної ціни. Тобто 5-річний Leaf у США продають у середньому на 23 666 доларів дешевше ніж новий.

На другому місці ще один електромобіль – BMW i3. Він через п'ять років після початку експлуатації втрачає 63,1% своєї початкової ціни. Це приблизно 34 662 доларів.

Далі йдуть BMW 7 Series (61,5% - 63 271 доларів), Maserati Ghibli (61,3% - 51 653 доларів) та BMW X5 (60,3% - 41 950 доларів).

Популярні зараз

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

У Зеленського повідомили, коли в Україні проведуть вибори президента та Верховної Ради

Шосте та сьоме місце в цьому антирейтингу займають Jaguar XF та BMW 5 Series відповідно.

На восьмому місці знаходиться Audi A6, який після перших п'яти років експлуатації втрачає 58,2% своєї первісної ціни. На дев'ятому місці Lincoln Navigator L (57,7%).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На десятому місці – Volvo S60. Цей спортивний седан після перших п'яти років експлуатації втрачає у США 57,3% від своєї первісної вартості (це 24 956 доларів).

Нагадаємо, раніше експерти склали ТОП-10 автомобілів, які можна купувати навіть із великим пробігом.