ТОП-10 авто, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років

Багато автомобілістів намагаються, як тільки дозволяють фінанси, купити новий автомобіль. Але є водії, які ні за що на світі не хочуть продавати свої "ластівки". Експерти ISeeCars.com назвали 10 кращих машин, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років після початку експлуатації.

ТОП-10 авто, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років - today.ua

Перше місце в цьому рейтингу зайняв Toyota Prius. 13,7% власників цього гібрида їздять на ньому 15 років і навіть більше. Для гібридної машини це чудовий результат.

На другому місці середньорозмірний кросовер Toyota Highlander. 12,4% власників Highlander їздять на ньому 15 років або більше.

Третє місце цілком заслужено зайняв пікап Toyota Tacoma, так як він давно відомий своєю надійністю. У 11,6% власників ці пікапи залишаються 15 років.

Несподівано високе четверте місце зайняв мінівен Toyota Sienna. 11,5% власників Sienna не розлучаються з ним як мінімум 15 років. Мабуть, справа в тому, що це сімейний автомобіль, тому їм так довго користуються.

На п'ятому місці пікап Toyota Tundra, який теж славиться своєю надійністю. У 11,3% власників ці пікапи залишаються 15 років.

ТОП-10 авто, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років У десятку автомобілів, з якими не хочуть розлучатися їх власники, також потрапили наступні моделі: Honda CR-V (10,7%), Honda Pilot (10,4%), Subaru Forester (9,8%), Toyota 4Runner (9,4%) і Toyota Sequoia (9,1%).

Зверніть увагу, що в цьому рейтингу лише японські автомобілі. Тут немає жодної американської моделі, хоча рейтинг склали на основі аналізу продажів машин в США.

Нагадаємо, раніше експерти німецького журналу AUTO BILD назвали ТОП-5 кращих б/в позашляховиків для бездоріжжя.