Tesla може відкликати 416 000 електромобілів

Американська компанія Tesla може відкликати 416 000 електромобілів через проблеми з так званим "фантомним гальмуванням", яке є елементом системи автономного керування Американська адміністрація безпеки дорожнього руху вже проводить відповідне розслідування.

Tesla може відкликати 416 000 електромобілів - today.ua

Зокрема, під відгук можуть потрапити електромобілі Tesla Model 3 та Model Y 2021-2022 року випуску. За останні 9 місяців Американська адміністрація безпеки дорожнього руху отримала 354 скарги від власників автомобілів Tesla на те, що вони під час руху можуть без жодної причини почати зупинятися, тобто гальмувати.

Заявники стверджують, що при використанні розширених функцій допомоги водію, таких як адаптивний круїз-контроль, автомобіль несподівано починає гальмувати під час руху на високій швидкості. Гальмування відбуваються раптово і, здавалося б, без жодної причини. Що ще гірше, таке безпричинне гальмування може статися кілька разів за одну поїздку.

Один водій розповів, що на прямій дорозі його автомобіль загальмував зі швидкості 80 км/год до майже повної зупинки, мабуть, реагуючи на зустрічну вантажівку.

Раніше Tesla через цю проблему прибрала радари та датчики у автомобілів Model 3 та Model, залишивши лише камери. Проте, як бачимо, проблему ще не вирішено.

Нагадаємо, раніше ми назвали електромобілі, які найчастіше купують українці.