Митниця знизила вартість розмитнення автомобілів з Кореї

Державна митна служба знизила ціни на розмитнення автомобілів із Південної Кореї, повідомила прес-служба морського порту "Чорноморськ". Це означає, що Україна не залишиться без корейських б/в автомобілів.

Митниця знизила вартість розмитнення автомобілів з Кореї - today.ua

Зокрема, індикативи знижено у розмірі від 400 до 1000 доларів, а на одну з моделей вартість митного очищення знижено на 4750 доларів.

Раніше в.о. директора морського порту "Чорноморськ" В'ячеслав Волошин не виключив, що в Україну можуть скоротитися або взагалі припинитися постачання автомобілів з Південної Кореї. Він звернувся до тимчасового виконувача обов'язків голови Державної митної служби В'ячеслава Демченка з проханням про встановлення справедливої вартості митного очищення автомобілів з Кореї, щоб "запобігти скороченню (зникненню) цього вантажопотоку, а також уникнути заподіяння збитків державному підприємству".

Після запровадження індикативних цін на автомобілі з Південної Кореї вони подорожчали на 2000 доларів. В результаті клієнти не хотіли їх забирати, що призвело до затарювання складу порту Чорноморськ. Тепер, зважаючи на все, цю проблему буде вирішено.

Митниця знизила вартість розмитнення автомобілів з Кореї Очікується, що в 2022 році в Україну ввезуть близько 15 тисяч автомобілів з Південної Кореї. Загалом цього року через порт "Чорноморськ" до нашої країни ввезуть понад 40 тисяч машин.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що буде з вживаними автомобілями в Україні в 2022 році.