Митники склали сотні протоколів на євробляхерів

Автор: Максимов Віталій

У 2022 році в Україні митники склали сотні протоколів за порушення митних правил при ввезенні автомобілів на іноземних номерах. Лише в одній Закарпатській області склали 186 таких протоколів на загальну суму майже 27 млн гривень, повідомила прес-служба Закарпатської митниці.

Митники склали сотні протоколів на євробляхерів - today.ua

Крім того, у 2022 році в Закарпатській області було 26 протоколів за передачу автомобіля на іноземних номерах особі, яка його не ввозила на митну територію України. Також у цій галузі минулого року зафіксували 180 порушень Митного кодексу, пов'язаних із порушенням терміну ввезення євроблях до нашої країни.

Нагадаємо, в Україні з квітня до 30 червня 2022 року можна було абсолютно безкоштовно розмитнити будь-який автомобіль на іноземній реєстрації. Очікувалося, що ця пільга діятиме до скасування військового стану. Однак у червні Кабінет міністрів запропонував народним депутатам Верховної Ради скасувати цю пільгу, подавши відповідний законопроект. Нардепи його підтримали, після чого з 1 липня 2022 року розмитнення євроблях знову стало платним.

Митники склали сотні протоколів на євробляхерів

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кабмін звернув увагу на те, що безкоштовним розмитненням автомобілів зловживали перекупники, хоча ця пільга була розрахована на звичайних українців.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як перекупники дурять покупців вживаних автомобілів.