Suzuki показала абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara

Автор: Максимов Віталій

Компанія Suzuki представила в Індії абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara. Японський автогігант планує продавати цю новинку у різних країнах.

Suzuki показала абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara - today.ua

Suzuki з 1997 до 2017 року випускала Grand Vitara. Це була подовжена версія стандартної Suzuki Vitara. Мабуть, продажі виявивилися не дуже великими, і тому цей кросовер зняли з конвеєра.

Тепер з'явилась нова Suzuki Grand Vitara. Компанія Suzuki створила її разом із Toyota. Нова Grand Vitara побудована на тій самій платформі, що і кросовер Toyota Hyryder.

Suzuki показала абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara Довжина нової Grand Vitara складає 4345 мм, ширина – 1795 мм, висота – 1645 мм, а колісна база – 2600 мм. Колісна база на 100 мм довша, ніж у звичайної Vitara.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

В Україні стартував продаж нової Toyota Corolla Cross

У салоні ця новинка виглядає також, як Hyryder, але в неї інший колір та логотипи Suzuki.

Під капотом знаходиться 1,5 л бензиновий двигун компанії Toyota з 48-вольтовим стартер-генератором та невеликим електромотором. Загальна потужність такої силової установки складає 102 к.с. і 135 Нм крутного моменту.

Suzuki показала абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara Є також повноцінна гібридна версія Intelligent Electric Drive. Її загальна потужність складає 114 к.с. і 141 Нм крутного моменту. На електротязі такий кросовер проїжджає 25 км.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Так як у нової Suzuki Grand Vitara гібридні силові установки, то не виключено, що вона з'явиться в Європі. Замість стандартної Vitara.

Suzuki показала абсолютно новий кросовер Suzuki Grand Vitara Нагадаємо, раніше ми назвали три кросовери з фантастично надійною автоматичною коробкою передач.