Суд став на бік водія і скасував штраф за перевищення швидкості: цю прогалину в законі потрібно знати кожному

Якщо співробітник поліції не підписав цифровим підписом докази порушення автомобілістом правил дорожнього руху, то суд їх не прийме і не буде накладати штраф. Про це повідомляє компанія «Дорожній адвокат».

Суд став на бік водія і скасував штраф за перевищення швидкості: цю прогалину в законі потрібно знати кожному - today.ua

Все почалося з того, що співробітник поліції за допомогою радара Trucam виявив автомобіль, що рухався з перевищенням швидкості. На ділянці дороги з максимально дозволеною швидкістю 50 км/год він рухався зі швидкістю 70 км/год. Відносно водія було складено адміністративний протокол.

Однак, водій зі штрафом не погодився і оскаржив його в суді. Поліція надала до суду в якості доказів відеозаписи і фотографії з радара ТruCAM.

Суд уважно вивчив всі докази. В кінцевому підсумку він їх не прийняв до уваги, виносячи рішення у справі. Виявляється, такі докази повинні мати електронний цифровий підпис. Штраф автомобілісту скасували.

Таким чином, навіть якщо водій порушив правила дорожнього руху, співробітник поліції зобов'язаний дотримуватися всіх процесуальних норм. В іншому випадку порушник залишиться безкарним.