Страховий поліс на авто тепер можна замовити через е-кабінет

Українські автомобілісти тепер можуть замовити страховий поліс на автомобіль через Електронний кабінет водія. Про це в Facebook повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Страховий поліс на авто тепер можна замовити через е-кабінет - today.ua

За два тижні до закінчення терміну дії страхового поліса його колір в кабінеті зміниться. Завдяки цьому автомобілісти будуть своєчасно попереджені.

При цьому пільговики зможуть оформити страховку зі знижкою. Для цього потрібно пред'явити документ, який підтверджує пільгу.

Нагадаємо, в Електронному кабінеті водія можна також відновити і обміняти водійське посвідчення, призначати належного користувача машини, а також відстежити і сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху.

У 2020 році Електронним кабінетом водія скористалися понад 720 тисяч українців. За перші п'ять місяців 2021 року - близько 315 тисяч українців.

Раніше стало відомо, що в Україні планують впровадити нову схему розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації - через портал або мобільний додаток "Дія". Стверджується, що в цьому випадку розмитнення подешевшає в 2 рази.