Старий «Запорожець» переробили в потужний позашляховик (відео)

Навряд чи хтось міг припустити, що маленький «Запорожець» здатний подолати непрохідні ділянки бездоріжжя. Але, виявляється, йому це досить легко зробити. Якщо його доопрацювати...

Старий «Запорожець» переробили в потужний позашляховик (відео) - today.ua

На Youtube розмітили відео в якому показано, як тюнінгований ЗАЗ-968 долає бездоріжжя. Був момент, коли нам здалося, що «Запорожець» самостійно не виїде з бруду, але він все-таки зумів це зробити без сторонньої допомоги.

ЗАЗ-968 зазнав дуже серйозного доопрацювання. У нього нові мости і підвіска від УАЗ, величезні колеса. Крім того, він отримав новий двигун - 2,5 літровий (його запозичили у ГАЗ 3102 «Волга»). Мотор працює разом з механічною коробкою передач.

Спочатку маленький «Запорожець» на величезних колесах може здатися безглуздим і навіть смішним. Однак, коли побачиш, як цей автомобіль долає бездоріжжя, він відразу починає подобатися. Судячи з усього, знадобилося чимало сил і часу, щоб зробити такий позашляховик.

Раніше стало відомо, що в США на продаж виставили ЗАЗ-965А «Запорожець» 1965 року випуску. За нього хочуть отримати 18 тисяч доларів.