Стали відомі ціни на Nissan Qashqai нового покоління в Україні

В Україні почався прийом заявок на кросовер Nissan Qashqai нового, третього, покоління. В українських дилерів він з'явиться у січні 2022 року.

Стали відомі ціни на Nissan Qashqai нового покоління в Україні - today.ua

Українським покупцям новий Qashqai продаватимуть у п'яти комплектаціях. Вже в базовій комплектації буде великий набір обладнання, сучасні технології та системи активної безпеки.

Базова комплектація – Visia. Вона отримала Full LED фари, кілька систем активної безпеки, інтелектуальний круїз-контроль, 7-дюймовий дисплей на панелі приладів та ін. Ціна - 697 020 гривень.

У більш дорогих комплектаціях сенсорний екран на 9 дюймів, 18-дюймові колісні диски, розширений набір систем активної безпеки.

Стали відомі ціни на Nissan Qashqai нового покоління в Україні У топовій комплектації Tekna новий Qashqai отримав додатково 19-дюймові легкосплавні колісні диски, передні сидіння з функцією масажу, аудіосистему Bose та ін. Коштує така комплектація від 1 071 900 гривень.

В Україні у Qashqai нового покоління буде лише 1,3 л бензиновий двигун DIG-T потужністю 130 к.с. або 150 к.с., залежно від коробки передач. До речі, буде два варіанти коробки передач – 6-ступінчаста механічна та Xtronic.

Як ми вже говорили, в українських дилерів новий Nissan Qashqai з'явиться у січні 2022 року.

Стали відомі ціни на Nissan Qashqai нового покоління в Україні Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Nissan Leaf нового, третього, покоління, який з'явиться до 2025 року, змінить форму кузова і стане компактним кросовером.